Szybka ładowarka SCA 16 576953

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 495,00 zł 495.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Festool
Kod produktu: 576953

Opis

Opis

Ładuje błyskawicznie i inteligentnie: z wbudowaną funkcją chłodzenia AIRSTREAM

Szybciej się nie da. Szybka ładowarka AIRSTREAM SCA 16 ładuje wszystkie akumulatory klas 10,8 V, 14,4 V i 18 V. Pełnię możliwości pokazuje ona w połączeniu z akumulatorem Li-HighPower 8,0 Ah po ciężkich zastosowaniach, kiedy to akumulator znacznie się nagrzewa. Szybka ładowarka SCA 16 stosuje aktywne, inteligentne chłodzenie powietrzem przed i podczas procesu ładowania, dzięki czemu zapewnia ekstremalnie szybką gotowość do ponownego wykorzystania akumulatorów AIRSTREAM, np. akumulator Li-HighPower 8,0 Ah jest gotowy do użycia w zaledwie 27 minut. Ale również w przypadku innych akumulatorów SCA 16 osiąga maksymalną możliwą moc ładowania w każdym momencie - dla nieprzerwanej pracy. Wyświetlacz LED zapewnia w każdej chwili pełny przegląd postępu ładowania i pozostałego czasu ładowania. Oczywiście szybka ładowarka SCA 16 AIRSTREAM również podlega kompleksowej ochronie serwisowej Festool.

 • Idealna w połączeniu z akumulatorem 8,0 Ah Li-HighPower: gotowość do pracy w zaledwie 27 minut przy 16 amperach.
 • Szybsza praca dzięki technologii AIRSTREAM: akumulatory są chłodzone przed i podczas ładowania, co znacznie zwiększa moc ładowania i umożliwia szybkie ponowne wykorzystanie. Funkcja ta jest idealna zwłaszcza w przypadku ciężkich warunków pracy, gdy akumulator mocno się nagrzewa.
 • Inteligentna funkcja chłodzenia. Aktywny system chłodzenia powietrzem działa w sposób energooszczędny tylko wtedy, gdy jest to technicznie konieczne i uzasadnione.
 • Do różnych klas napięcia: odpowiednie do wszystkich akumulatorów klasy 10,8 V, 14,4 V i 18 V (wyjątek: BP-XS do CXS/TXS 10,8 V).
 • Zawsze na bieżąco: wskaźnik LED pokazuje stan naładowania oraz ile czasu zostało do pełnego naładowania.
 • Porządek i ochrona: dzięki nawijaniu przewodu zasilającego na obudowę ładowarki oraz uchwytom do montażu naściennego.
 • Pełne zabezpieczenie. Oczywiście szybka ładowarka SCA 16 AIRSTREAM również podlega kompleksowej ochronie serwisowej Festool.
 • z funkcją AIRSTREAM
 • Idealna do bardzo szybkiego ładowania w połączeniu z akumulatorami AIRSTREAM (4,0 Ah, 5,2 Ah, 6,2 Ah i 8,0 Ah)

Ładuje dwa razy szybciej

Dzięki natężeniu prądu ładowania 16 A, SCA 16 ładuje dwa razy szybciej niż jej poprzedniczka. Konkretnie oznacza to, że akumulator Li-HighPower o pojemności 8,0 Ah jest gotowy do ponownego użycia w ciągu 27 minut. Ładowarka SCA 16 pasuje do prawie wszystkich akumulatorów klasy 10,8 V, 14,4 V i 18 V: nie ma znaczenia, czy chodzi o akumulatory Li-HighPower Compact, poręczne akumulatory Ergo czy wszystkie warianty AIRSTREAM (wyjątek: BP-XS do CXS/TXS 10,8 V).

Inteligentna funkcja chłodzenia AIRSTREAM.

Akumulatory nagrzewają się w ciężkich warunkach pracy. Ale teraz nie przeszkadza to w ładowaniu: dzięki funkcji AIRSTREAM SCA 16 chłodzi akumulator przed i w trakcie procesu ładowania i to tylko wtedy, gdy jest to technicznie konieczne i uzasadnione. W ten sposób w każdej chwili osiągana jest maksymalna możliwa moc ładowania dla możliwie najszybszego ponownego wykorzystania.


Dane techniczne

 • Prąd ładowania: 16 A
 • Napięcie wejściowe: 220 - 240 V
 • Waga produktu: 1,10 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl