Akumulator HighPower BP 18 Li 8,0 HP-ASI 577323

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 838,00 zł 838.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Festool
Kod produktu: 577323

Opis

Opis

Potęga: niezwykle wydajny akumulator zapewniający maksymalny czas pracy i maksymalną moc

Najmocniejszy i najtrwalszy akumulator w ofercie Festool. Nieważne jaka maszyna, nieważne jakie zastosowanie - akumulator Li-HighPower zapewnia maksymalną moc i maksymalną wytrzymałość (54% dłuższy czas pracy niż w przypadku standardowego akumulatora 5,2 Ah) nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Tak jak wszystkie akumulatory Festool, jest on idealnie dopasowany do bezszczotkowych silników Festool EC-TEC - dzięki temu uzyskuje ogromną skuteczność i maksymalną wydajność na jednym ładowaniu akumulatora. Również proces ładowania robi wrażenie: dzięki technologii AIRSTREAM akumulator jest aktywnie chłodzony przed i podczas ładowania za pomocą szybkiej ładowarki AIRSTREAM SCA 16 i jest bardzo szybko gotowy do ponownego użycia z maksymalną możliwą mocą. Wyposażony w Bluetooth®, automatycznie uruchamia sparowany odkurzacz mobilny po włączeniu narzędzia akumulatorowego - a w połączeniu z aplikacją Festool Work dostarcza szczegółowych informacji o stanie naładowania, danych eksploatacyjnych, takich jak temperatura czy cykle ładowania. I oczywiście akumulator podlega ochronie serwisowej Festool.

 • Niezwykła siła: 8,0 Ah dla niezwykłej wytrzymałości i przekazywania siły nawet w najcięższych zastosowaniach - o 54% dłuższy czas pracy niż w przypadku standardowego akumulatora 5,2 Ah.
 • Niezwykła wytrzymałość: zapewniają ją ogniwa odporne na prąd o dużym natężeniu.
 • Błyskawiczne ładowanie: gotowe do ponownego użycia w 27 minut dzięki technologii AIRSTREAM. Jest to możliwe dzięki aktywnemu chłodzeniu podczas procesu ładowania.
 • Praktyczne: wyświetlacz LED przedstawiający poziom naładowania akumulatora.
 • Bezpieczeństwo: gumowa obudowa z miękkiego materiału Softgrip dla ochrony i bezpiecznego ustawiania narzędzia na nierównych powierzchniach.
 • Gwarancja komfortu: Bluetooth® umożliwia automatyczne uruchamianie odkurzacza mobilnego CLEANTEC podczas włączania narzędzia akumulatorowego (pod warunkiem, że odkurzacz mobilny obsługuje Bluetooth®).
 • Inteligentne rozszerzenie: W połączeniu z funkcją Bluetooth® akumulatora aplikacja Festool Work zapewnia inteligentne funkcje dodatkowe, jak np. szczegółowe wyświetlanie stanu naładowania oraz innych danych eksploatacyjnych, np. temperatury lub cykli ładowania. W celu szybkiej i łatwej identyfikacji akumulatora o najniższym stanie naładowania miganie wskaźnika LED można aktywować bezpośrednio na akumulatorze. Możliwe są również aktualizacje oprogramowania: Zainstaluj aktualną wersję i w każdej chwili korzystaj z najnowszych funkcji narzędzia
 • Codzienna praca bez zmartwień: oczywiście również akumulatory podlegają kompleksowej ochronie i Gwarancji all-inclusive.
 • litowo-jonowe (Li-Ion) akumulatory Bluetooth® z funkcją AIRSTREAM do wszystkich narzędzi akumulatorowych Festool 18 V (oprócz ETSC 125, RTSC 400, DTSC 400, CTC SYS)
 • idealny do zastosowań o najwyższym zapotrzebowaniu na moc, np. z HKC 55, AGC 18, odkurzaczami akumulatorowymi CTC MINI/MIDI

Maksymalny czas pracy, minimalny czas ładowania

Dzięki technologii ogniw Li-HighPower, akumulator 8,0 Ah jest o 54% bardziej wytrzymały niż standardowy akumulator 5,2 Ah. Jest on idealny do ciężkich zastosowań o najwyższym zapotrzebowaniu na energię. Dzięki technologii AIRSTREAM, za pomocą szybkiej ładowarki AIRSTREAM SCA 16 można go bardzo szybko naładować i ponownie użyć.

Więcej funkcji dzięki Bluetooth® i aplikacji Festool Work

Akumulator Bluetooth® automatycznie uruchamiana odkurzacz po włączeniu narzędzia akumulatorowego. A dzięki aplikacji Festool Work można w każdej chwili uzyskać szczegółowe informacje o stanie naładowania akumulatora, eksploatacji, np. o temperaturze i cyklach ładowania oraz zainstalować aktualizacje oprogramowania, aby w każdej chwili móc korzystać z najnowszych funkcji narzędzia.

Kompleksowa naprawa gratis* – również w przypadku akumulatorów

Akumulatory Li-HighPower zapewniają codzienną pracę bez zmartwień, gdyż dzięki ogniwom akumulatorowym odpornym na prąd o wysokim natężeniu są niezwykle trwałe. Ponadto są one w pełni zabezpieczone w ramach Gwarancji all-inclusive**: przez pierwsze trzy lata kompleksowa naprawa* jest całkowicie bezpłatna - odnosi się to również do akumulatorów i ładowarek. Dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na swojej pracy.

Najważniejsze zastosowania

 • Ciężkie zastosowania z maksymalnym zapotrzebowaniem na moc
 • Zastosowania wymagające ogromnej wytrzymałości akumulatora

Dane techniczne

 • Napięcie: 18 V
 • Pojemność: 8,00 Ah
 • Waga produktu: 1,00 kg
 • Technologia: Bluetooth®

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl